Najnowsze propozycje w kolekcji Lipińscy Domy


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Ostatnio dodane projekty domów na lipinscy.pl

9 maja 2019

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami domów zapraszamy na stronę lipinscy.pl/projekty-nowosci. Na bieżąco pojawiają się tu projekty dodane ostatnio do kolekcji Lipińscy Domy. Są to bardzo różne domy projektowane w oparciu o nasze ciągłe kontakty z Inwestorami. Odpowiadają najnowszym trendom, innowacyjnym technologiom i są zawsze aktualne, a często nawet wyprzedzają stawiane domom wymagania techniczne np. w zakresie energooszczędności czy minimalnej szerokości garażu.

Pojawiające się tutaj nowości powstają w różnych trybach pracy architektonicznej.

Pierwszy to tworzenie przez nasze biuro zupełnie od podstaw nowych autorskich koncepcji domów odpowiadających różnym potrzebom, różnym budżetom i różnym grupom Inwestorów. Nasi architekci opracowują zupełnie nowe bryły, układy funkcjonalne i aranżacje, do których po zamówieniu wybranego domu opracowywane są branże konstrukcyjne i instalacyjne.

Inny tryb tworzenia projektu to nowa wersja istniejącego już domu naszego autorstwa, opracowywana przy uwzględnieniu zapytań dotyczących zmian przesyłanych przez osoby zainteresowane konkretnym budynkiem. Są tutaj zarówno projekty oparte o wprowadzane przez nas na życzenie zmiany dla Inwestorów, jak i takie, które tworzymy jako koncepcje wynikające z naszego doświadczenia i z najczęściej wydawanych przez nas zgód na zmiany w ramach adaptacji u lokalnego architekta.

projekt domu Tuluza VII lmb31f Lipińscy Domy

Staramy się tworzyć projekty spełniające wymagania, o których rozmawiamy z naszymi Klientami np. uwzględniające zmiany funkcjonalne, doprojektowanie garażu, dodanie sypialni, a często łączące w sobie np. cechy dwóch różnych projektów.