Domy z prywatnym apartamentem małżeńskim


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Niezależna sypialnia z łazienką i garderobą to komfort dla mieszkańców

27 maja 2019

Długie sobotnie poranki i leniwe niedzielne wieczory to te chwile, w których każdy doceni przygotowane przez biuro Lipińscy projekty z master bedroom. Dzięki naszym propozycjom jest to luksus, na który może pozwolić sobie każdy!

Chodzi o domy, gdzie główna sypialnia posiada garderobę i łazienkę, które są niezależne i zazwyczaj niedostępne dla pozostałych mieszkańców i gości. Najczęściej taki kompleks pomieszczeń występuje w dużych domach, gdzie sypialni jest kilka, podobnie jak łazienek. Część z nich zazwyczaj jest na piętrze.

projekt wnetrza domu bastia dcb111

Przy projektach dla licznych rodzin jest to oczywisty wybór, ponieważ i tak trzeba zaprojektować i wyposażyć odpowiednią liczbę garderób i łazienek. Jednak w naszej kolekcji mamy też domy tanie w budowie i niewielkie - o powierzchni użytkowej około 120 mkw, które również wyposażyliśmy właśnie w to komfortowe rozwiązanie. Jest to możliwe dzięki temu, że wcale nie jest potrzebna duża powierzchnia – w przypadku tych najmniejszych domów wystarczy już około 20 mkw na sypialnię, garderobę i łazienkę! Nie musimy tracić przestrzeni pokoju i pieniędzy na szafy w zabudowie, w łazience w wersji ekonomicznej wystarczy toaleta, umywalka i prysznic, a mimo niewielkich kosztów uzyskujemy komfort prywatności. Wówczas można dodatkowe szafy zaplanować w pomieszczeniach komunikacyjnych czy w wiatrołapie, a we wspólnej dużej łazience umieścić wannę.
Wszystko zależy od budżetu i indywidualnych potrzeb domowników.