Tani dach dwuspadowy w projektach Lipińscy Domy


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Nie chcesz przepłacać - zbuduj dom z tanim dachem dwuspadowym

21 marca 2019

Projekty domów z dachem dwuspadowym to największa w naszej kolekcji kategoria domów, które ze względu na swoją prostą architekturę i konstrukcję i niedrogi w wykonaniu dach cieszą się największym zainteresowaniem inwestorów i są najczęściej budowane.

Znajdują się w niej budynki o różnym metrażu i rozkładzie funkcjonalnym, zarówno niewielkie domy parterowe jak i większe z użytkowym poddaszem, zaprojektowane dla mieszkańców prowadzących różny styl życia, o zróżnicowanych potrzebach.

projekt domu Ostenda lmb141 Lipińscy Domy

Architekci z biura Lipińscy Domy zadbali o to, by w kolekcji https://lipinscy.pl/projekty-domow-z-dachem-dwuspadowym znalazły się propozycje budynków zarówno bardziej tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dzięki temu każdy szybko znajdzie wymarzony dom, zwłaszcza, jeśli skorzysta z wyszukiwarki na stronie z projektami www.lipinscy.pl, która po uzupełnieniu takich parametrów jak: minimalna szerokość działki, powierzchnia użytkowa domu, powierzchnia zabudowy, kąt nachylenia dachu, liczba pokoi, liczba łazienek, typ domu, wysokość kalenicy – szybko wskaże domy o określonych wytycznych.

Projekty domów z dachem dwuspadowym można modyfikować, wprowadzając w nich zmiany, dlatego inwestor może zadecydować, czy jest mu potrzebny garaż jedno czy dwustanowiskowy, czy chce mieć kominek w salonie, a może kominek zewnętrzny, czy odpowiada mu układ okien. Dzięki możliwości wprowadzania zmian, każdy projekt może stać się niepowtarzalnym i wymarzonym domem na długie lata.