Zbuduj wymarzony dom w niskiej cenie


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Mały, tani w budowie – dom idealny na początek

11 kwietnia 2019

Lipińscy projekty domów małych tanich w budowie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów, którzy szukają rozsądnej cenowo alternatywy dla mieszkania i zazwyczaj planują ucieczkę od miejskiego zgiełku w spokojniejszą okolicę.

 

Ich wybór pada najczęściej na dom, który ma prostą architekturę i konstrukcję i w którym zastosowano sprawdzone, standardowe rozwiązania. Dzięki temu nie muszą obawiać się niespodzianek na etapie budowy, kiedy okazuje się, że budowa nie jest skończona, ale środki finansowe zostały już wyczerpane.

projekt domu od frontu Oslo lmp26 z biura Lipińscy Domy

Mały, tani w budowie dom nie oznacza, że gorszy!

Niewielkie metrażowo budynki opracowane są z równą starannością jak większe obiekty, są w pełni funkcjonalne i gwarantują wygodę swoim mieszkańcom. Taki dom ma też podział na strefę wspólną – dzienną i strefę prywatną – nocną. W zależności od upodobań i stylu życia, można je tak podzielić, by zadowoleni byli ci, którzy więcej czasu spędzają w salonie i lubią życie towarzyskie, jak i ci, którzy preferują zacisze swoich sypialni.

Kolekcja projekty małe tanie w budowie obejmuje kilkaset domów o różnym wyglądzie, a dzięki możliwości modyfikacji zarówno wnętrza, jak i dostosowania wyglądu zewnętrznego do swojego gustu, każdy dom można uczynić tym wyjątkowym, dedykowanym konkretnym ludziom. Domy o prostych bryłach łatwe są do modernizacji, nie generują nadmiernych kosztów na etapie budowy, a ich użytkowanie jest ekonomiczne.