Garaże tanie w budowie


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Garaż przy domu czy osobno

19 marca 2019

W kategorii projekty garaży https://lipinscy.pl/projekty-garazy znajduje się kilkadziesiąt propozycji budynków, które mogą być wybudowane jako garaże wolnostojące, ale także jako budynki gospodarcze z różnym przeznaczeniem: spiżarnia, składzik, narzędziownia, pracownia, dodatkowa przestrzeń do przechowywania. 

Są tutaj proste budynki z dachem płaskim, jednospadowym dachem o niewielkim kącie nachylenia, a także dachami dwuspadowymi i kopertowymi. Ze względu na metraż garaże mają od  jednego do trzech miejsc postojowych, w wielu przypadkach wyodrębniono w nich dodatkową przestrzeń gospodarczą z osobnym wejściem z zewnątrz.

projekt garażu g42 z Biura Lipińscy Domy

Projekty garaży od Lipińscy Domy

Projekty garaży można realizować jako budynki wolnostojące, ale często stylistycznie powiązane są z projektami z oferty Lipińscy Domy, co pozwala zachować spójną i harmonijną całość zabudowy. Poszczególne budynki łatwo można dostosować pod względem wyglądu do reszty zabudowań przy pomocy takich prostych zabiegów jak zmiana koloru ścian czy dachu. Prosta architektura i konstrukcja oraz zastosowanie okien, drzwi i bram garażowych o standardowych wymiarach wpływają korzystnie na niskie koszty budowy garażu. Część budynków garażowych posiada rozbudowaną funkcję o takie elementy jak: wiata, grill, pomieszczenia socjalne lub pomieszczenia mieszkalne, co pozwala z powodzeniem dostosować je do prowadzenia działalności gospodarczej. Takim projektem jest garaż G37, który łączy funkcję budynku garażowego na parterze oraz zaplecza mieszkalnego z pokojem dziennym, aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i garderobą na poddaszu.