Najlepsze autorskie projekty domów z biura Lipińscy Domy


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Fachowo opracowany projekt domu gwarancją bezproblemowej budowy

13 maja 2019

Biuro Lipińscy Domy zajmuje się projektowaniem domów od prawie trzydziestu lat. Naszą misją od lat jest promowanie budownictwa energooszczędnego korzystnego dla portfela Inwestora, ale przy tym ekologicznego, przyjaznego środowisku.

Lata doświadczeń w opracowywaniu dokumentacji w synergii z wykorzystywaniem nowych technologii i materiałów pozwoliły nam na stworzenie autorskiej kolekcji najlepszych domów jednorodzinnych. Nasze projekty cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród Inwestorów – ze względu na estetykę i funkcjonalność, jak i wśród lokalnych architektów adaptujących – ze względu na rzetelność i staranność dokumentacji projektowej. Nie jesteśmy tylko portalem, który jak hurtownia stawia na ilość sprzedanego produktu. Skupiamy się na jakości. Projekty powstają w wyobraźni naszych architektów, potem są przenoszone na papier i na ekran komputera, opracowywane pod względem architektoniczno-konstrukcyjnym i prezentowane Inwestorom. Każdy dom ze strony lipinscy.pl jest autorskim oryginalnym pomysłem.

projekt domu Lancaster II dcb104a biura Lipińscy Domy

Zakup projektu bezpośrednio u nas jest gwarancją udanej realizacji. TUTAJ znajduje się pełna kolekcja projektów pracowni Lipińscy Domy. Służymy radą i pomocą już na etapie doboru i dostosowania projektu do potrzeb i warunków lokalnych. Również w trakcie budowy pozostajemy do dyspozycji Inwestorów i wykonawców. W każdej chwili możemy wydać bezpłatną zgodę na zmiany, opracować zestawienie materiałów oraz podzielić się wiedzą naszych specjalistów. Otrzymujemy również wyrazy zadowolenia od Inwestorów, którzy już zamieszkali w domach wybudowanych według naszych projektów. Jest to najlepsza rekomendacja i mobilizacja do dalszej pracy.