bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Dom z siłownią

Dom Boston (DC P181) został zaprojektowany z myślą o młodej, dynamicznej rodzinie, która oprócz energooszczędności postawiła przede wszystkim na starannie przemyślaną funkcję. Dlatego w projekcie, oprócz standardowych pomieszczeń mieszkalnych zostały przewidziane także dodatkowe atrakcje w postaci siłowni i sauny. Siłownia znajduje się na półpiętrze, nad częścią garażową, dzięki czemu jest oddzielona od strefy z prywatnej z sypialniami. W siłowni zmieści się podstawowy sprzęt typu: rower, czy bieżnia, a na ścianie można zamontować duże lustra. Siłownię łatwo można powiększyć o dodatkową powierzchnię, przesuwając ściankę działową oddzielającą od pokoju. Ten dodatkowy pokój może pełnić także rolę kina domowego.

Kolejną atrakcją tego domu jest sauna, która została umieszczona w dużej, wspólnej łazience na poddaszu. Dzięki temu nie trzeba wyodrębniać dodatkowego prysznica.

Wymienione wyżej pomieszczenia uatrakcyjniają funkcję tego domu i sprawiają, że nawet bez wychodzenia z domu rodzina może dbać o formę, bez względu na porę dnia.

 

więcej>>