bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 36

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Zobacz jak szybko możesz zbudować swój dom!

14 lutego 2013

Zobacz jak szybko możesz zbudować swój dom!

Przedstawiamy fotorelację z budowy domu wg projektu Roseville przez firmę ESP Procomfort - producenta prefabrykowanej więźby dachowej i gotowych domów szkieletowych.

Każdy projekt w technologii murowanej z kolekcji naszego Biura Projektowego (poza kolekcją Muratora) można zrealizować w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego wraz z firmą ESP Procomfort.
Prefabrykowane energooszczędne domy drewniane oferowane przez firmę ESP Procomfort posiadają bardzo dużo zalet. Są one budowane z gotowych, uprzednio przygotowanych w fabryce elementów, dzięki czemu czas realizacji budowy jest skrócony do minimum, a jakość wykorzystanych materiałów jest bardzo wysoka, co zapewnia szczelność domu i ma duże znaczenia w przypadku domów energooszczędnych. Gotowy dom można otrzymać już w tydzień (po uprzednim wykonaniu fundamentu). Można więc wyjechać na krótki urlop, a po powrocie cieszyć się już własnym domem.


Tylko kilka dni trwała realizacja domu wg projektu Roseville LMW12.

Prace fundamentowe, czas realizacji: 3 dni
Montaż gotowych ścian, czas realizacji: 1 dzień
Montaż prefabrykowanej więźby dachowej, czas realizacji: 1 dzień
Zamontowana więźba dachowa
Pokrycie dachu membraną dachową Pokrycie dachu, czas realizacji: 3 dni


Pianowanie powierzchni dachu (piana po naniesieniu jej na powierzchnie „rośnie” wypełniając każdą szczelinę), czas realizacji: kilka godzin
Efekt końcowyPozostaje tylko wykonanie instalacji oraz wykończenie wnętrza i dom jest już gotowy do zamieszkania.