bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 36

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Przedświąteczne nowości!

20 grudnia 2013

Przedświąteczne nowości!

Tuż przed Świętami prezentujemy kolejne dwa nowe domy. Pierwszy – Modena DCP303 zadowoli zwolenników tradycyjnej architektury, lubiących proste bryły z dwuspadowym dachem.  Drugi – Houston II DCB107Aa to propozycja dla inwestorów szukających wygodnego domu parterowego.

Modena (DCP303)

Energooszczędny, niedrogi w budowie i wygodny – taki jest projekt Modena. Inne atuty tego domu to: duża część wspólna z otwartą kuchnią i salonem na parterze, dodatkowy pokój, łazienka, spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze oraz 3 duże sypialnie na poddaszu i ustawna łazienka. Dom zaprojektowany został w standardzie energooszczędnym, co sprawia, że jest niedrogi w utrzymaniu.

Houston II (DCB107a)

Houston II to druga odsłona pięknego, funkcjonalnego domu parterowego, który jest idealny dla pary lub niewielkiej rodziny. Tę wersję odróżnia od poprzednika z płaskim dachem (Houston-DCB107) wielospadowy dach, zrobiliśmy ją dla osób, którzy nie chcą mieć płaskiego dachu, lub nie mają możliwości wybudowania go  ze względu na warunki zabudowy. Ładną, proporcjonalną bryłę zdobi dodatkowo wejście z pergolą oraz taras od strony ogrodowej, również z pergolą, którą można obsadzić pnącą roślinnością.

Modena_dcp303  HoustonII_dcb107a