bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Przedstawiamy kolejne dwie premiery!

6 grudnia 2013

Przedstawiamy kolejne dwie premiery!

Kolejne dwa nowe projekty. Tym razem propozycja dla inwestorów, którzy planują budowę przestronnej, nowoczesnej parterówki z płaskim dachem  lub pięknej podmiejskiej willi.

Edison DCB108
Jest to pełen światła i przestrzeni dom energooszczędny, o bardzo funkcjonalnym wnętrzu. Trzy sypialnie i duży salon z kuchnią i jadalnią, duża  łazienka, dodatkowe wc, zaplecze gospodarcze i garaż na dwa auta to gwarancja  wygodnego użytkowania. Co jest wyjątkowego w tym domu? To, że salon, dzięki przeszklonej ścianie, tworzy niemal jedną całość z zadaszonym tarasem i ogrodem. Takie duże okna zaproponowano w każdym z pokoi, dzięki czemu ogród ma się niemal na wyciągnięcie ręki.

Carrara II DCP332a
Dom, w którym maksymalnie wykorzystano powierzchnię użytkową. Dwie, niemal pełne kondygnacje, z wyraźnym podziałem na strefę wspólną na parterze i prywatną na piętrze to to, czego potrzebuje 4-5 osobowa rodzina do wygodnego mieszkania. Uwagę zwraca także wygląd budynku, z nowoczesnymi elementami elewacji, dużymi przeszkleniami i kopertowym dachem. Jednym zdaniem  - Carrara II to idealny mix komfortu i elegancji.