bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Zobaczcie dwa nowe, wygodne domy w Nowościach 2014!

22 listopada 2013

Zobaczcie dwa nowe, wygodne domy w Nowościach 2014!

Zgodnie z obietnicą, dorzucamy do naszej kolekcji dwa kolejne projekty. Każdy z nich jest inny i dedykowany inwestorom o różnych potrzebach, ale każdy energooszczędny, funkcjonalny, starannie rozplanowany.  Gdyby chcieć je krótko  scharakteryzować, najlepiej zrobić to w ten sposób:

 

Houston DCB107 – piękna, nowoczesna porterówka z płaskim dachem, z wieloma przeszkleniami, doskonała dla tych z Was, którzy kochają mieszkać, a przy tym chcą mieszkać komfortowo. Układ pomieszczeń został tak opracowany, by sprostać potrzebom osób pracujących w domu – jest tu zarówno gabinet, jak i wygodna część prywatna, z dużą wydzieloną kuchnią z centralną wyspą i aneksem ze stołem  oraz przytulnym salonem, z dużymi przeszkleniami wychodzącymi na ogród. 

Triest DCP333 – połączenie  tradycji z nowoczesnością. Mieszkańcy z pewnością będą zachwyceni jakością mieszkania w tym domu. Co wyróżnia Triest z pośród innych domów? – przede wszystkim niesamowicie funkcjonalny podział stref – parter jest bardziej otwarty, rekreacyjny, z dużą kuchnią z jadalnią i dodatkowym pokojem, natomiast poddasze to część prywatna. Cechy charakterystyczne tego domu to  wydzielony apartament rodziców z pokojem kąpielowym  i pokoje dzieci z własną łazienką.