bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Dni Domów Pasywnych 2013

29 października 2013

Dni Domów Pasywnych 2013

Wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nasz pokazowy Dom Pasywny, zapraszamy 9 listopada, w godzinach 11-15 do Smolca koło Wrocławia, gdzie w ramach Międzynarodowych Dni Domów Pasywnych, organizowanych przez Instytut Budynków Pasywnych w Darmstadt, będzie można spotkać się z autorami tego domu -  architektami i konstruktorami z biura architektonicznego Lipińscy Domy.

W ramach tej corocznej imprezy, udostępniane są dla zwiedzających certyfikowane domy pasywne na całym świecie, między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Korei i  Japonii. Warto dodać, że budynek w Smolcu jest pierwszym polskim domem z Certyfikatem!

W Smolcu, przy ul. Cisowej 1, będziemy do Państwa dyspozycji 9 listopada od godz. 11 do 15 i chętnie porozmawiamy o domu, który ogrzewa się niemal sam. Warto nas odwiedzić tym bardziej, że według Dyrektywy Parlamentu Europejskiego z dnia 19 maja 2010 r., od 2020 roku będzie można budować w Polsce jedynie domy o „niemal zerowym zużyciu energii”, więc temat domów nisko energetycznych i pasywnych będzie coraz bardziej powszechny, a projekty spełniające narzucone wymogi będą cieszyły się coraz większą popularnością.

Zobacz nasz dom na stronie Instytutu Budynków Pasywnych w Darmstadt.