bezpłatny katalog z projektami domów Domy Gotowe nr 24

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 
Promocja. W pakiecie komfort na lata

Promocja. W pakiecie komfort na lata

20 września 2019

Poznaj rozwiązania, dzięki którym Twoje poddasze będzie ciepłe i komfortowe. Kupując pakiet Komfort dbasz o doskonałe warunki w domu na lata. Zimą zabezpieczysz się przed zbędnymi stratami ciepła, zapewniając również trwałość okna na lata. Latem natomiast unikniesz nagrzewania się pomieszczeń, dzięki trwałej i prostej w obsłudze markizie, która nie ogranicza widoku za oknem.
Kup okno i markizę, a otrzymasz system ciepłego montażu gratis* i 20 lat gwarancji na okno.

Więcej >>>
Premiera Wielkiej Promocji House of Braas

Premiera Wielkiej Promocji House of Braas

3 września 2019

Dach to nie tylko pokrycie widoczne gołym okiem, ale cały system składający się z wielu elementów, które odpowiadają za szczelność w newralgicznych punktach. Nie da się jednak ukryć, że dla niemal każdego inwestora gwiazdą na dachu jest właśnie pokrycie, które nadaje budynkom indywidualnego i wyjątkowego charakteru. Dla każdego, kto stoi przed wyborem pokrycia dachowego, marka Braas na powitanie jesieni i nowego roku szkolnego przygotowała Wielką Promocję House of Braas. Oferta obowiązuje od 1 września do 30 listopada 2019 roku.

Więcej >>>
Kup we wrześniu projekt domu z płaskim dachem nawet o 300 zł taniej

Kup we wrześniu projekt domu z płaskim dachem nawet o 300 zł taniej

1 września 2019

Domy z płaskim dachem są obiektem westchnień wielu inwestorów. Niestety plany miejscowe oraz wydawane decyzje dotyczące warunków zabudowy w wielu miejscach wymuszają budowanie dachów skośnych. 
Jeśli jesteś tym szczęśliwcem, który nie musi na swojej działce budować domu z pochyłym dachem, to przez cały wrzesień dodatkowo otrzymasz rabat na każdy projekt z naszej autorskiej kolekcji domów z płaskim dachem.

Więcej >>>