bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 
Już w sprzedaży nasz najnowszy katalog Domy Gotowe nr 1/25/2020

Już w sprzedaży nasz najnowszy katalog Domy Gotowe nr 1/25/2020

4 czerwca 2020

Z radością informujemy, że właśnie ukazał się nasz najnowszy katalog z projektami domów jednorodzinnych -wolnostojących, bliźniaków i szeregówek - "Domy Gotowe" nr 1/25/2020. Przygotowaliśmy w nim propozycje zróżnicowane pod względem architektonicznym i funkcjonalnym, natomiast wszystkie energooszczędne, dostosowane do wymogów WT2021. Nie musicie się więc obawiać kupując projekt w naszym biurze, że w przyszłym roku będzie nieaktualny lub będzie wymagał poprawek. Zapraszamy do lektury i wyboru tego wymarzonego domu wśród propozycji z naszej pracowni.

Więcej >>>
Braas po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką Roku

Braas po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką Roku

26 czerwca 2019

13 czerwca br. w Hotelu Windsor w Jachrance wręczono statuetki i dyplomy zwycięzcom XV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są markom z obszaru materiałów budowlanych, cieszącym się największym uznaniem wśród wykonawców. Niezależne badanie, wolne od subiektywnych ocen jurorskich, pozwoliło wyłonić najlepszych z najlepszych w 41 kategoriach dotyczących różnych etapów budowy. Marka Braas już po raz czwarty została laureatem w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2019. Statuetkę odebrał Adam Ziółek, Kierownik Marketingu w BMI Braas.

Więcej >>>
Gorąca lipcowa promocja na projekty domów bez garażu!

Gorąca lipcowa promocja na projekty domów bez garażu!

1 lipca 2019

Czy zastanawialiście się nad tym, że koszt wybudowania garażu może dorównać wartości samochodu? A może myślicie o rozłożeniu w czasie swojej inwestycji i budowie garażu w drugim etapie? Może też po prostu nie chcecie lokalizować garażu bezpośrednio przy domu?
Dobrze to rozumiemy i dlatego już w lipcu możecie skorzystać z naszej gorącej letniej promocji na projekty domów bez garażu. Znajdziecie wśród nich zarówno małe domki do wykorzystania letniskowego, jak i domy dla małych oraz większych rodzin. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

Więcej >>>
Promocja wakacyjna - kup taniej projekt garażu!

Promocja wakacyjna - kup taniej projekt garażu!

1 lipca 2019

Jeśli poszukujesz odpowiedniego projektu garażu, który łatwo dopasujesz do Twojego domu, sprawdź nasze propozycje, które oprócz różnorodnej stylistyki oferują rozbudowane funkcje dodatkowe jak letnia kuchnia, pomieszczenie rekreacyjne, wiatę wypoczynkową z grillem, czy też dodatkowy warsztat dla majsterkowicza. Tylko latem 2019 wszystkie garaże od Lipińskich kupisz taniej od 100 do 200 zł.

Więcej >>>
Wyjątkowa promocja weekendowa już od 6 aż do 11 czerwca

Wyjątkowa promocja weekendowa już od 6 aż do 11 czerwca

5 czerwca 2019

Jeśli szukasz projektu taniego w budowie i zależy Ci na jak najniższych kosztach Twojego wymarzonego domu to dajemy Ci szansę na dodatkowe oszczędności. Zobacz nasze najpopularniejsze projekty domów tanich w budowie, które będą w ten weekend tańsze aż o 20%! Promocję rozpoczynamy już 6 czerwca i trwać będzie aż do 11 czerwca. Nie przeocz promocji i kup projekt swojego wymarzonego domu już teraz!

Więcej >>>