bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 36

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

 • 71 354 59 49
 • oraz:
 • 883 909 409
Znajdź projekty domów jednorodzinnych

Znajdź projekty domów jednorodzinnych

Wybierz typ domu
Typ domu:
Wybierz właściwości projektu
Powierzchnia użytkowa
Dodatkowe atrybuty:
   

Biuro Projektowe Lipińscy Domy

Lipińscy Domy to pracownia architektoniczna, założona przez Ludwikę Juchniewicz-Lipińską i Miłosza Lipińskiego w 1992 roku, specjalizująca się w projektowaniu energooszczędnych i ekonomicznych domów jednorodzinnych, realizowanych w całej Polsce i Europie.

Projektujemy domy jednorodzinne, zespoły mieszkaniowe, budynki wielorodzinne, lokale użyteczności publicznej, budynki agroturystyczne oraz obiekty sportowe.

Nasz kreatywny i ambitny zespół sprawia, że chętnie podejmujemy każdą współpracę, realizując stawiane nam wyzwania w wyjątkowy sposób. Oferujemy gotowe projekty domów oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Z radością tworzymy również niepowtarzalne projekty indywidualne, spełniające marzenia naszych klientów.

Podążając za naszym zamiłowaniem do energooszczędności zrealizowaliśmy pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej dom pasywny, który w 2007 roku otrzymał certyfikat pasywności z Instytutu Budynków Pasywnych w Darmstadt.

Jesteśmy zdobywcami licznych nagród architektonicznych, takich jak nagroda w konkursie DOM DOSTĘPNY na rok 2021, a nasze projekty były prezentowane na licznych konferencjach i wystawach. Zostaliśmy też wyróżnieni przez kręgi naukowe i biznesowe (Polska Nagroda Innowacyjności 2015).

Sprawdź nas! Zapoznaj się z ofertą i promocjami.

Zamów bezpłatny katalog z projektami domów

Aktualności - PROJEKTY DOMÓW

 • Monteriada z firmą Hörmann na Targach Budma 2020
  4 lutego 2020

  Pawilon 5 MTP, stoisko 1
  4 - 7 lutego, BUDMA 2020

  Jak prawidłowo zamontować bramę garażową i drzwi wejściowe do domu? Demonstrować będą monterzy firmy Hörmann podczas piątej już MONTERIADY, która odbędzie się w ramach targów BUDMA 2020. Pokazom przyglądać się będzie można każdego targowego dnia.

 • Przedłużamy promocję na domy piętrowe do końca lutego 200 zł taniej!
  3 lutego 2020

  Dla miłosników wysokich pomieszczeń mamy dobrą wiadomość. Przedłużamy promocję na projekty domów piętrowych aż do końca lutego! Jeśli szukasz wygody na dwóch kondygnacjach, wybierz dom z płęnym piętrem i kup go w lutym o 200 zł tanej!

 • Najnowszy katalog Ciepłe Domy Projekty już w sprzedaży
  8 stycznia 2020

  Już jest! Najnowszy katalog z projektami domów jednorodzinnych Ciepłe Domy, w którym publikujemy domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Szeroki wybór projektów od małych i tanich w budowie, po rezydencje z rozbudowanym programem funkcjonalnym, a także propozycje na osiedla dla deweloperów, to wszystko znajdziesz w naszym - już 37. - katalogu. Albumowa prezentacja pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z atutami naszych najlepszych projektów. Szukaj w punktach sprzedaży prasy!

 • Promocja styczniowa na projekty domów piętrowych
  7 stycznia 2020

  Najwygodniejsze domy z dwiema pełnymi kondygnacjami to propozycja dla wymagających inwestorów, którzy nie idą na kompromis. To również najlepsze rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni działki. Zobacz kolekcję projektów domów piętrowych Lipińscy Domy i wybierz swój nowoczesny i oszczędny dom, a do tego w styczniu kupisz projekt o 200 zł taniej. 

 • Hörmann Kreatorem Budownictwa Roku 2019
  19 grudnia 2019

  Kreator Budownictwa Roku 2019 - takim tytułem poszczycić może się firma Hörmann Polska i jej prezes Krzysztof Horała. Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa uhonorowało w ten sposób przedsiębiorstwa i osoby mające znaczący wpływ na rozwój polskiego rynku budowlanego. Specjalne certyfikaty wręczone zostały podczas uroczystej gali, która odbyła się w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

 • ISOVER z tytułem Superbrands 2020
  5 grudnia 2019

  Marka ISOVER została laureatem tegorocznej edycji Superbrands, w ramach największego konsumenckiego badania marek w Polsce. Wyróżnienie przyznane zostało firmie po raz pierwszy. Łącznie w badaniu udział wzięło ponad dwa tysiące marek. Tytuł Superbrands to kolejne wyróżnienie jakim w ostatnim czasie może pochwalić się producent materiałów izolacyjnych.

 • BMI Polska z dwiema prestiżowymi nagrodami Kreator Budownictwa 2019
  5 grudnia 2019

  Grupa BMI otrzymała dwa prestiżowe tytuły Kreator Budownictwa, którymi wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa nagrodziło osoby i firmy mające istotny wpływ na kształtowanie i rozwój rynku budowlanego w Polsce. 

  BMI jest wiodącym producentem systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne. Do marek grupy w Polsce należą BMI Braas, BMI Icopal i BMI Awak. Renoma i zaufanie, jakim cieszą się wszystkie spółki pozwalają BMI zajmować pozycję lidera na rynku pokryć dachowych w Polsce.

 • Najnowszy katalog Energooszczędne Domy Gotowe nr 24 od sierpnia w sprzedaży!
  26 sierpnia 2019

  Najpopularniejsze projekty, w tym do zabudowy szeregowej, zebraliśmy dla Was w naszym najnowszym katalogu Energooszczędne Domy Gotowe, który jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Możecie go zabrać ze sobą i oglądać z rodziną nawet w miejscu bez dostępu do sieci. Czytelna prezentacja projektów o powierzchni od 53 do 357 m kw. pomoże Wam wybrać dom dopasowany do Waszych potrzeb. 

 • Pomóżmy wspólnie małym pacjentom Przylądka Nadziei
  26 kwietnia 2019

  Zachęcamy wszystkich do pomagania dzieciom chorym na raka poprzez wpłaty na rzecz Fundacji "Na ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" wspierającą wrocławską klinikę onkologiczną "Przylądek Nadziei". Fundacja z zebranych środków kupuje potrzebne dzieciom drogie leki, zapewnia nowoczesne protezy, a także opłaca rehabilitację oraz wyjazdy na leczenie do ośrodków znajdujących się zagranicą.
  Wszyscy Ci, którzy chcą wspomóc fundację mogą przekazać środki bezpośrednio na stronie Fundacji https://naratunek.org/wplacam/

 • Nowe grupy naszych popularnych projektów na Facebooku
  10 kwietnia 2019

  Zgodnie z informacją na naszym Fanpage'u na Facebooku, regularnie tworzymy nowe grupy dla Inwestorów zainteresowanych konkretnymi projektami. Najnowsze grupy utworzyliśmy dla projektów Mindelo, Nikozja, Franklin, Arosa

  Na grupach gromadzimy informacje o kosztach budowy, zdjęcia z realizacji, inspiracje oraz dyskutujemy o technologiach i wyjaśniamy wątpliwości.
  Bez Was te grupy nie mogą funkcjonować, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy wybrali nasze coraz bardziej popularne projekty i ich wersje. 

 • Piękne i trwałe schody z firmy Chudziński teraz taniej dla naszych Klientów
  3 kwietnia 2019

  Producent schodów drewnianych - firma Chudziński, przygotowała specjalną ofertę dla Klientów biura architektonicznego Lipińscy Domy – możliwość bezpłatnej wyceny oraz zakup i montaż schodów z 500 zł rabatem! 

 • Red Dot Award: Product Design 2019 dla drzwi tarasowych HST-Sky Innoview FAKRO
  25 marca 2019

  Drzwi wielkopowierzchniowe HST-Sky otrzymały prestiżowe wyróżnienie za design i innowacyjność w konkursie Red Dot Award: Product Design 2019. Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky Innoview FAKRO to unikatowy produkt na rynku, w którym dzięki specjalnej konstrukcji szyba stałego, niejezdnego skrzydła zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy i progu. Taka konstrukcja to nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz domu.

 • Bezpłatna analiza działki
  11 marca 2019

  BEZPŁATNA ALNALIZA DZIAŁKI DLA KLIENTÓW, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ KUPIĆ PROJEKT W NASZYM BIURZE!
  Kupuj świadomie i skorzystaj z pomocy specjalistów. Jako autorzy naszych projektów jesteśmy niezastąpionymi doradcami.
  - Masz działkę i szukasz odpowiedniego projektu?
  - Szukasz działki i nie wiesz na co zwrócić uwagę?
  - Wybrałeś projekt i nie wiesz, czy nadaje się na Twoją działkę?

  Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!

 • Projekty domów dla deweloperów
  14 lutego 2019

  Zapraszamy do współpracy Inwestorów planujących budowę zespołów mieszkaniowych, osiedli TBS oraz Zarządy Gmin planujące nowe inwestycje mieszkaniowe.

  Oferujemy projekty:
  domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
  Nowością w naszej ofercie są niepowtarzalne projekty budynków wielorodzinnych. Stawiamy na najwyższą jakość architektury i ekonomiczne rozwiązania. Sprawdź nas!
  Zapraszamy do kontaktu!

 • Nowa kategoria w naszej kolekcji - domy z Master Bedroom
  5 lutego 2019

  Coraz częściej pytacie nas o projekty, w których główna sypialnia wyposażona jest w garderobę i łazienkę. Wychodząc naprzeciw Waszemu zainteresowaniu stworzyliśmy odrębną kategorię projektów domów z Master Bedroom. Są to projekty w różnych stylach i różnego typu, zarówno parterowe, z poddaszem użytkowym jak i piętrowe. Układy pomieszczeń powiązanych z sypialnią gospodarzy również są mocno zróżnicowane.

 • Zmiany w projektach gotowych.
  6 listopada 2018

  Uzyskaj specjalny rabat na projekt przy zamówieniu zmian w naszej pracowni!
  Klienci naszego Biura często nas pytają, czy jest możliwość wprowadzania zmian w projekcie gotowym. Doskonale rozumiemy, że każdy z Inwestorów chce zbudować dom jak najbardziej dostosowany do swoich potrzeb. A ilu Klientów, tyle pomysłów. Dlatego, jeśli chcesz coś zmienić w projekcie, kontaktuj się z nami. Specjaliści z naszego biura ocenią, czy zakładane zmiany są technicznie możliwe do wprowadzenia, wycenią je i podadzą termin realizacji zlecenia.

 • Architektura kosmiczna na Międzynarodowym Kongresie Astronautycznym w Bremie
  9 października 2018

  W zeszłym tygodniu, w Bremie odbył się Międzynarodowy Kongres Astronautyczny (International Astronautical Congress). Jest to największa konferencja astronautyczna na świecie, pełna niesamowitych wydarzeń i inspirujących ludzi. Podczas panelu architektury kosmicznej Monika Lipińska z naszego biura  prezentowała swój projekt ochrony radiacyjnej dla bazy na Księżycu, umożliwiający budowanie wertykalnych struktur i wpuszczenia światła słonecznego do wnętrza habitatu.

 • Zdjęcia domów na Facebooku
  2 października 2018

  Szukasz inwestorów, którzy realizują wybrany przez Ciebie dom?
  Chcesz zobaczyć zdjęcia z różnych etapów budowy?
  Planujesz budżet i szukasz informacji o realnych kosztach realizacji?
  Chcesz odwiedzić wybudowany dom przed zakupem projektu?
  Szukasz inspiracji dotyczących elewacji lub wnętrz?

  A może budujesz lub masz już wybudowany dom wg naszego projektu i chcesz się podzielić wszystkimi powyższymi informacjami i materiałami?

  Zapraszamy do grup na Facebooku dedykowanych naszym najpopularniejszym projektom.

Zobacz wszystkie

Dołącz do naszych fanów na Facebooku!


DodatkiGratisy

II nagroda w konkursie Muratora na Dom Dostępny na 2021


Polska Nagroda Innowacyjności.


 

Isover Aplikacja mobilna o izolacji

 

Nowe kolory bram Hormann Duragrain3xs3 mnożymy korzyści

 

TermoOrganika Dom na każdą pogodę

 

Aquahome duo Viessmann

 

 

Velux poradnik Dom z poddaszem
Twój dom z ceramiki. Wienerberger

Mitek. Więźba z fabryki.
 
 

Domy aktywnych rozwiazan Veluxpompa ciepła recoCompact Vaillant


 

 


 

 

Ostatnie rozmowy na forum - PROJEKTY DOMÓW

Ostatnie zdjęcia na forum - PROJEKTY DOMÓW